adresa


HLAVNÁ 1

VYSOKÁ PRI MORAVE

TELEFÓN


+421 908 039 197

EMAIL


LEVANT@LEVANT.SK


Prevádzkovateľ/Fakturačné údaje:

LEVANT akadémia o.z.

Šancová 48, 811 05 Bratislava

IČO: 512 85 177

Bankové spojenie: SK40 1100 0000 0029 4811 6904 Tatra Banka

levant@levant.sk


Ing. Lenka Blahová

zakladateľka a garantka LEVANT akadémia o.z.

lenka@levant.sk


V pondelok máme ZATVORENÉ. Jazdecké hodiny sú v dňoch UTOROK, STREDA, PIATOK a VÍKEND.

Telefonicky nás zastihnete v čase od 9 do 18 tej v týždni, od 9 do 15 počas víkendov.

Pokiaľ sa Vám nepodarí dovolať, prosím napíšte email alebo sms, odpovieme, hneď ako sa nám bude dať.

ĎAKUJEMEo areáli


Naše kone nájdete hneď na začiatku obce Vysoká pri Morave. Ranč Canter vedie majiteľka Veronika Kneblová Břečková, chovateľka koní telom aj dušou.

Pohodlne zaparkujete pred pekárňou Healthy Line, ktorá je vzdialená približne 50 m od vstupu do stajne. Tu Vás už budeme čakať.


autom


Cesta z Bratislavy (z centra mesta) do Vysokej pri Morave, trvá 28 minút, je to necelých 30 km. Je možné ísť po diaľnici, alebo po starej ceste, cez Záhorskú Bystricu - Stupavu. Zjazd z diaľnice je možný výjazdom na Stupavu, v poobedných hodinách odporúčame zjazd Zohor. Zo Stupavy je to necelých 10 minút autom.


busom


Dobrá správa. Vedie k nám aj priama linka z Bratislavy (Autobusová stanica Nivy) s cieľovou stanicou Kozliská, Vysoká pri Morave. Cesta trvá 1 hodinu, pri hustejšej premávke pár minút navyše. Zo zástavky do areálu Vám to bude trvať pohodovým tempom pár minút, nakoľko vzdialenosť je necelých 500 m.levant sk, vysoká pri morave

kontaktujte nás


Ak si chcete nechať poradiť, kľudne nám nechajte na seba údaje prostredníctvom dotazníka a my sa Vám radi ozveme. Ak ste nenašli odpovede na našom webe, radi zodpovieme. Budeme sa tešiť.