naša malá, veľká story...


Začínali sme s prvými jazdami v Čunove, v lete v roku 2014. Postupne sme pre vás pripravovali jazdecké tábory, firemné eventy, oslavy narodenín, Mikulášov, deň detí, stretnutia rekreačných jazdcov, Podkovičky, Skúšky základného výcviku jazdca - licencie. Pripravovať akcie nás vždy bavilo. Kedy sa jazdci mohli predviesť svojim rodičom, priateľom, podeliť sa a pochváliť, aké pokroky urobili od prvého vysadnutia na koňa.

Od jesene 2018 sme pôsobili v Stupave, kde sme sa posunuli vo vzdelávaní o veľký kus ďalej. Vytvorili sme pre vás Jazdeckú Akadémiu. Otvorili sme brány pre prvých malých záujemcov a postupne rozbehli letné kurzy Akadémie a krúžok Jazdeckej Akadémie počas školského roka. Začali sme sa vzdelávať v oblasti fyzioterapie a prepájať to s jazdectvom. V októbri 2021 sme sa posunuli kúsoček ďalej, do Vysokej pri Morave, areálu ktorý dýcha konskou históriou. Tu máte možnosť byť v strede diania s nami, bližšie pri koňoch a autentickejšie.


Inak, jazdíme anglický štýl, počas našich hodín sa stretnete so zakomponovaním prvkov fyzia, pretože uvoľnený jazdec sa vždy rovná uvoľnená jazda na koni. Radi skúšame franklinové lopty popri jazdení, radi vedieme hodiny jeden na jedného, lebo len vtedy sa vám vieme skutočne plnohodnotne venovať.

Naše inštruktorky sú najväčšie "profíčky" a ich práca ich neskutočne baví. Keby sa rady fotili, patrí im tu celá stránka. Láska ku koňom je tu neodškriepiteľná, odbornosť taktiež. Každá vám odovzdá pri tréningu kúsok zo svojich vedomostí, ktoré od mala nadobudla. Zároveň dohliadne na vašu bezpečnosť, ktorá je top na prvom mieste. Môžete sa spoľahnúť, radšej odmietneme hodinu, ako vás posadiť na koňa, ktorý by nemal byť vo forme, psychickej či fyzickej.

Naše kone, Lucifer, Samo, Frank, Vénusz, Kiarka, team, ktorý už naučil mnoho z vás, zbožňujete ich s nami..

O našej práci však hovoríte predovšetkým VY, naši klienti, ktorí nás ženiete vpred a kvôli ktorým to celé robíme. Ďakujeme za VÁS

REFERENCIE KLIENTOV

Monika

“Páči sa mi, že sa neučím iba jazdiť na koni. Učím sa koňom rozumieť a podľa toho sa k nim správať. Dostávam komplexne informácie na akúkoľvek otázku, ktorú inštruktorke položím. Akúkoľvek nuansu pohybu v sedle dokážu vysvetliť až na úplnú podstatu, neodbijú človeka povrchnými odpoveďami. Začala som jazdiť v pokročilom veku a od jazdeckej školy som očakávala, že sa prosto naučím jazdiť. Pridaná hodnota Levantu bola pre mňa neočakávaným a príjemným prekvapením. Láska ku koňom tu má hmatateľný rozmer.”

01 / 03

Referencie klientov

Mimi & rodičia

“My do Levantu chodíme veľmi radi, pretože tu sú príjemné a skúsené inštruktorky, majú dobrých koníkov a majiteľka Lenka dokázala spojiť individuálny prístup, lásku ku koňom, profesionalitu a príjemnú komunikáciu do krásneho zážitku z jazdeckej školy :-)
Ďakujeme celému tímu za radosť, ktorú prinášajú do našej rodiny ....”

01 / 03