začiatočník

nikdy na koni nesedel/a, ale viem, že o tom sníva. Vhodný darček pre dieťa, ale aj dospelého, ktorý si chce splniť svoj sen. Pripravíme vám poukaz, zabalíme vám ho a doručíme. 60 minútová jazda na koni, príp. možnosť zakúpiť viac hodín naraz


od 38 eur

jazda pre dvoch

darček vhodný pre párik priateľov, frajerov, manželov, rodinu. Vezmite ich na výlet, vychádzku do prírody, my sa postaráme o zvyšok. 2 x 90 min. na koni v prírode v sprievode s inštruktorom, vhodné aj pre začiatočníka


100 eur

Portréty koní

hľadáte niečo pekné na pamiatku? ste správne :) pre milovníkov koní máme v zálohe krásne portréty koní, zašleme vám náhľady, vy vyberiete, my vytlačíme a doručíme. Potešte obrazom.


od 18 eur

voucher


pokiaľ obdarovaný chodí k nám jazdiť, nič nepokazíte vouchrom. On si sám vyberie a sumu, ktorú mu venujete, rád použije na to, čo má rád

od 38 eur

Fotenie


snívate vy alebo vaša polovička o krásnych fotkách s majestátnym zvieraťom? Zariadime :) dohodnite si predstavu, pripravíme fotenie aj pre nekoníčkarov

od 129 eur

deň v stajni


kreatívny darček :) ranný budíček, obstarať kone, pripraviť box, nachystať kŕmenie, ošetriť, očistiť kone, potrénovať ich, prejazdiť a večerný rituál, schovať, nakŕmiť

Contact me

FAQ

Kedy môže dieťa začať s jazdením?

Vždy je to individuálne, začnite s dieťaťom postupne. Kontakt v prírode so zvieraťom je to najviac, čo môžete dieťaťu dopriať. Radi vás prevedieme, vysvetlíme a porozprávame sa osobne, kedy a ako ideálne začať. Z našich viac ročných skúseností nám však vychádza, od 3 rokov na koňa.

Ako prísť na prvú hodinu?

Netreba sa stresovať, že nemáte jazdecké rajtky hneď na prvej hodine. Stačí vám športové pohodlné oblečenie, pevná obuv. O bezpečnostné prvky sa postaráme. Korytnačky, prilby máme k dispozícii rôzne veľkosti. V lete však platí, nech je akokoľvek teplo, dlhé nohavice.

Nie som už starý/á na jazdenie?

Vek nie je limitujúci. Ak vám vaše telo dovolí vysadnúť na koňa, nech sa páči. Pri jazdení zakomponovávame aj prvky fyzioterapie, snažíme sa, aby ste sa v prvom kroku naučili správne sedieť. Rozcvičíme vás, ani nebudete vedieť ako :)

ako prebieha jazdecká hodina?

Ak si na koni ešte nikdy nesedel/a, nemusíš sa obávať. U nás sa najskôr s koňom zoznámiš pri čistení, nastrojení. Opadne nervozita, prebehne zoznámenie sa so zvieraťom. Príprave venujeme približne 15 minút, následne sa môže ísť do sedla. Hodina je vedená individuálne. Jednému jazdcovi sa venuje jeden inštruktor. Hodina je tým pádom plnohodnotná a užijete si každý moment, ale zároveň sa aj namakáte, pozornosť venujeme iba Vám :)

môžem jazdiť, ak mám zdravotné problémy?

Áno, pokiaľ ich s nami vopred odkomunikujete, prediskutujeme, aký typ jazdy je pre vás vhodný. Musíme vedieť o vašich zdravotných ťažkostiach, prosím nezatajujte ich, aby ste si zbytočne neublížili a aby ste pobyt na koni využili plnohodnotne.

Je vhodná vychádzka aj pre úplného začiatočníka?

U nás áno, pokiaľ nemáš skúsenosti, vysvetlíme počas prípravy, ako to bude prebiehať. Inštruktor ide popri jazdcovi a koňovi počas prechádzky, netreba sa vôbec obávať. Je to zážitok, o ktorý sa netreba nechať ukrátiť. A strach vymeniť za rešpekt :)

Pre koho je určená jazdecká akadémia?

Pre deti aj dospelých, začiatočníkov aj pokročilých jazdcov. Jedna vec je jazdiť na koni, druhá vec je vedieť o koni. Kurz sme prispôsobili aj pre deti, ktoré ešte nevedia čítať a písať. Je určený pre tých, ktorých zaujíma zákulisie okolo koní, chcú sa naučiť viac, chcú sa vedieť komplexne postarať o koňa, nazrieť do zákulisia tréningov, prípravy koňa na jazdenie, kŕmenie. Tento ucelený program sme vytvorili pre všetky vekové kategórie a ponúkame ho v skupinkách aj individuálnych hodinách.